Збільшена навантажувальна спроможність і термін експлуатації затискних дисків RINGSPANN.

RINGSPANN представляє нові затискні диски 15 ° з більш високою точністю обертання.
Розширення технічного потенціалу затискного диска RINGSPANN завжди дозволяло використовувати інноваційні ресурси RINGSPANN. Грунтуючись на принципі дії цього плаского конічного сталевого кільця з пружиннї сталї, компанія регулярно представляє нові рішення в області затискних технологій.

Фланцеві патрони серії LAFF і фланцеві оправлення серії LBDF від RINGSPANN входять в число прецизійних затискних пристосувань, які протягом багатьох років задають тон в обробці металів різанням. Ці патрони гарантують чудові результати скрізь, де необхідно центрувати циліндричні деталі і затискати їх зсередини або зовні в автомобільній промисловості, авіабудуванні або виробництві насосів і шестерень.
Серце цих фланцевих патронів і оправок – їх затискні диски RINGSPANN. Вони об’єднані в кільцеві і попередньо навантажені пакети шириною від 4,0 до 20 мм, в залежності від кількості дисків. Їх розмір відповідає діаметру затиску, необхідного для обробки деталі. Він становить до 170 мм для патронів і 200 мм для оправок.