Вулканізація конвеєрних стрічок

Наш сервісний відділ забезпечує стикування конвеєрних стрічок методом гарячої вулканізації без потовщення в місці стику і без втрати властивостей еластичності, що має іншу назву – гаряча вулканізація конвеєрних стрічок

Як додаткова послуга можливе стикування стрічки прямо на конвеєрі замовника завдяки використанню портативного термопреса з повітряним охолодженням. Весь процес стикування разом з підготовкою як правило не перевищує за тривалістю 1-1,5 години, що дозволяє мінімізувати час простою конвеєра.

Якщо будова конвеєра не дозволяє встановити вже готову безкінечну стрічку або таке стикування недоцільне з інших причин можна встановити на стрічку механічне з’єднання (алігатор).

Крім стикування наші фахівці здійснюють виготовлення складних стрічок з направляючими, бортами і перегородками (штовхачами, поперечиною) і в певних випадках можуть виконати ремонт стрічок, які вже були в експлуатації.

Номенклатура з якою працює сервіс полімерних стрічок

– стрічки з поліуретановим покриттям (TPU, PU)
– стрічки з ПВХ покриттям (PVC)
– перегородки під ПВХ і ПУ стрічки
– напрямні профілі (6×4, 8×5, 10×6, 13×8, 17×11)
– гофробортамі на підкладці (Compart)

Гаряча вулканізація конвеєрних стрічок та інші роботи проводяться за допомогою спеціалізованого обладнання бригадою кваліфікованих фахівців.

стыковка конвейерных лент горячей вулканизацией
Вулканизация конвейерных лент