Вулканізація конвеєрних стрічок

Наш сервісний відділ забезпечує стикування конвеєрних стрічок методом гарячої вулканізації без потовщення в місці стику і без втрати властивостей еластичності, що має іншу назву – гаряча вулканізація конвеєрних стрічок

Як додаткова послуга можливе стикування стрічки прямо на конвеєрі замовника завдяки використанню портативного термопреса з повітряним охолодженням. Весь процес стикування разом з підготовкою як правило не перевищує за тривалістю 1-1,5 години, що дозволяє мінімізувати час простою конвеєра.

Якщо будова конвеєра не дозволяє встановити вже готову безкінечну стрічку або таке стикування недоцільне з інших причин можна встановити на стрічку механічне з’єднання (алігатор).

Крім стикування наші фахівці здійснюють виготовлення складних стрічок з направляючими, бортами і перегородками (штовхачами, поперечиною) і в певних випадках можуть виконати ремонт стрічок, які вже були в експлуатації.

Номенклатура з якою працює сервіс полімерних стрічок

– стрічки з поліуретановим покриттям (TPU, PU)
– стрічки з ПВХ покриттям (PVC)
– перегородки під ПВХ і ПУ стрічки
– напрямні профілі (6×4, 8×5, 10×6, 13×8, 17×11)
– гофробортамі на підкладці (Compart)

Гаряча вулканізація конвеєрних стрічок та інші роботи проводяться за допомогою спеціалізованого обладнання бригадою кваліфікованих фахівців.

горячая вулканизация конвейерных лент
стыковка конвейерных лент горячей вулканизацией
Вулканизация конвейерных лент