START-UP CONVEYOR SERVICE

Компанія «СТАРТ-АП» провела ребрендинг – START-UP CONVEYOR SERVICE. Ми прагнемо надати нашим клієнтам не просто комплектуючі, а весь комплекс послуг до конвеєрного обладнання, що тягне за собою появу терміна «сервіс». Як наслідок ребрендингу нашої компанії були укладені договори сервісного обслуговування обладнання на діючих елеваторах.

Планове технічне обслуговування обладнання покликане не тільки продовжити термін служби агрегатів, а й знизити енерговитрати. Також, щоб уберегти елеваторне обладнання від несправностей, виходу з ладу та витрат на капітальний ремонт, необхідно виконувати періодичне технічне обслуговування транспортерів. Мета конвеєрного сервісу – не просто здійснити ремонт обладнання, а максимально знизити ймовірність виходу його з ладу в розпал сезону, коли це може бути найбільш відчутно.

Поняття «Conveyor service» включає в себе наступні пункти:
– дефектовка і діагностика обладнання за допомогою спеціального інструменту;
– складання Актів і Висновків по одиницях обладнання;
– визначення необхідних запасних частин і їх поставка;
– заміна пошкоджених і зношених комплектуючих на конвеєрних лініях;
– формування складу;
– консультування клієнта при необхідності;
– взяття обладнання на гарантійне обслуговування.

Сервісна команда, інженерний склад, менеджери і керівництво Компанії кожен день працюють над тим, що б будь-який клієнт мав можливість отримати якісний, своєчасний і професійний  сервіс конвеєрів!

Техническое обслуживание элеваторов в Украине
Техническое обслуживание элеваторов в Украине