Порізка гумотканевих стрічок

Компанія СТАРТ-АП пропонує послугу високоякісної різки і перфорації гумовотканинних стрічок на спеціалізованому обладнанні в Харкові.

Не секрет, що стрічки виробляються широкими рулонами, і природно, що до кінцевого споживача вони доходять в потрібній ширині після подовжнього розпуску. З огляду на той факт, що зробити якісний різ можна тільки на спеціальному обладнанні, звертайте увагу на похибки при різанні закупленої вами стрічки.

Обов’язкова прямолінійність (відсутність порізки дугою) дадуть змогу уникнути проблем з відбудовою на конвеєрі. Якість різу має бути постійною, обов’язкові відсутність щербин і стирчання шматків каркасу. Вони можуть з часом намотатися на вал і створювати додаткове навантаження для приводу. Довірте цей процес професіоналам компанії СТАРТ-АП, щоб не витрачати зайвих сил і ресурсів.

Перфорація гумотканевих стрічок

Окремо хотілося б відзначити і перфорацію стрічок. Для норій, де на стрічку прикріплюються ковші, похибка перфорації важлива при дотриманні кроку рядів і міжцентровій відстані отворів. Висока якість краю отворів, постійний діаметр, відсутність стирчань з отвору ниток і шматків гуми дозволять швидко і без проблем змонтувати ковші на стрічку.

Наші можливості до ваших послуг!

Перфорация резинотканевой ленты
Перфорация резинотканевой ленты в Украине
Перфорация резинотканевой ленты в Харькове