Олексій Шелковий директор ТОВ "СТАРТ-АП"

21 грудня Олексія Шелкового призначено на посаду директора ТОВ «СТАРТ-АП». На цій посаді він займатиметься координацією всіх видів діяльності підприємства.
Олексій працює у Компанії 8 років, розпочавши співпрацю на позиції Менеджера з продажу, розширюючи партнерство товариства на всій території України та за її межами. Далі були посади, пов’язані з розвитком окремих брендів, що було першими спробами керувати в організації чимось більшим, ніж особистими продажами.
Наступним кроком була посада виконавчого директора, де Олексій займався інтеграцією торгової Компанії у виробничу сферу діяльності.
«Сьогодні СТАРТ-АП – це не лише торгова, а й сучасна виробнича компанія, з власним складом та сертифікованим сервісним центром під поточні завдання конвеєрного сервісу.
У наші плани насамперед входить розвиток таких напрямків діяльності, як виробництво стандартної нішевої лінійки конвеєрного обладнання для загальної та харчової промисловості, локалізація виробництва низки комплектуючих в Україні, а також посилення напряму конвеєрного сервісу. Ми вважаємо, що поєднання багаторічного досвіду наших фахівців та знання сучасних світових тенденцій у виробництві допоможе нам та нашим партнерам ефективно реалізовувати успішні та великі проекти.
СТАРТ-АП вже 12 років створює своїми силами один із найкращих в Україні майданчиків зі світовими технологіями та сучасним обладнанням» – каже Олексій.
Досвід Олексія, підтримка колективу, надійне партнерство, сформоване роками, ведуть до успіху та розвитку Компанії ТОВ «СТАРТ-АП».