Лазерне різання листового металу, круглих та профільних труб

Компанія СТАРТ-АП пропонує послугу високоякісного лазерного різання листового металу, круглих та профільних труб.

  • Висока якість кромки різа. У результаті різки метала лазером, дотримуючись технології та правильного налаштування обладнання, кромка виходить ідеально гладенька та практично бездоганна. Додаткове шліфування та полірування не потрібно.
  • Широкий перелік матеріалів, що обробляються. За допомогою цієї технології можна обробляти різні метали. В цей перелік входять всі популярні сорта сталі.
  • Можливість вирізати форми будь-якої складності. За рахунок числового програмного управління та мікроскопічної площі контакту світлового променя з поверхнею, обладнання може вирізати найскладніші контури та узори на поверхні металу.
  • Відсутність механічного впливу на матеріал. Різ утворюється виключно в результаті нагріву. Таким чином, за допомогою лазеру можна безпечно обробляти навіть дзеркальні поверхні.
  • Вартість. Зважаючи на усі зазначені вище переваги та якість кінцевого результату, послугу лазерної різки можна назвати вигідними та привабливими з економічної точки зору. Готові вироби часто не потребують додаткової обробки, що скорочує строки виготовлення та собівартість виробу.
Лазерная резка металла
резка профильных труб
Лазерная резка труб