Фрезерна обробка пластику

Компанія СТАРТ-АП пропонує послугу фрезерної обробки пластику.

Фрезерування пластику на ЧПК верстаті – один з найбільш перспективних способів виготовлення кінцевої продукції. Пояснюється це відразу  декількома факторами:

  • Точність виготовлення. Процес фрезерування забезпечує чітку відповідність форми та розмірів кінцевого виробу до заданих параметрів;
  • Можливість серійного виробництва. Цей тип механічної обробки дозволяє багаторазове повторення окремих операцій та цілих циклів. Кожний наступний виріб при цьому буде в точності повторювати попередній;
  • Оперативність виконання операцій (в порівнянні з ручною обробкою);
  • Низька собівартість. Сучасні  фрезерні верстати з числовим програмним керуванням достатньо економічні. При  цьому це стосується не тільки роботи з пластиками. З урахуванням попередніх факторів навіть велика кількість операцій на ньому при наявності готової моделі обробки обходяться власнику в незначні суми. Це забезпечує велику маржу подібного виробництва.

Усе перераховане в сукупності наглядно доводить високу ефективність застосування ЧПК-обладнання в пласкій та об׳ємній обробці пластикових заготовок. І це – лише одна з можливостей подібної техніки, яка є достатньо універсальною.

 

Замовляючи обробку, ви можете надати власний макет або замовити його нашим фахівцям.